Atölye Çalışmaları

Polonezköy cam sanat merkezi, doğa ile iç içe bir yerde, yeşilin her tonunu görebileceğiniz, temiz hava ve bol oksijen alabileceğiniz, şehrin gürültüsünden uzakta ama İstanbul a çok yakın bir yerde “Polonezköy” de yer almaktadır.

Tesisimizde  atölye çalışmalarına katılabilir ve hoşunuza gidebilecek yüzlerce cam boncuk arasından dilediklerinizi satın alabilirsiniz.

İstanbul’u terketmeden şehrin stresinden uzaklaşabileceğiniz bir yerdeyiz. Özellikle çocuklarımız bizlerin en değerli varlıklarımızdır. Çalışma hayatımızdan kalan zamanları onlarla geçirmek, sanırım hepimizi mutlu ediyordur.
Onlarla eğlenceli saatler geçirmek sizin için de önemlidir. Öyleyse sizleri ailecek atölyemize çağırıyoruz. Gelin cam eğitmenlerimizle beraber çocuklarımızın hayal gücünü geliştirelim. Sadece hayal gücünü değil, aynı zamanda da el becerilerini güçlendirelim. Kısa sürede cam boncuk yapmayı öğrenenin.

Hediyelik Cam Ürünleri

bannaer-kaplumbaga-940x300

Hediyelik Cam Ürünleri

Yüzlerce cam bocuk arasından, sevdiklerinize hediye etmek için  cam boncuk satın alabilirsiniz. Cam boncuk dışında diğer cam ürünlerimizi de görebilirsiniz.